Servis měření a regulace

Běžný operativní servis

ikona_9Domat Control System poskytuje záruční i pozáruční servis systémů měření a regulace. Vyškolení a zkušení technici jsou schopni identifikovat problém nejen na zařízení měření a regulace, ale i na technologiích, jako je vzduchotechnika, topení, silnoproudé elektrorozvody , atd. Dlouholetá praxe na tuzemských i zahraničních projektech a úzká spolupráce s realizačním oddělením jsou zárukou profesionálních servisních zásahů. Technici používají centralizovaná zabezpečená úložiště projektů, takže mají vždy i v terénu k dispozici poslední verze aplikačních programů a dokumentace.

Ceník servisních služeb ke stažení zde.

Smluvní zajištění

ikona_7Pro zákazníky, kteří chtějí plánovat nákladové cash-flow a potřebují stoprocentní jistotu dostupnosti, Domat Control System nabízí pravidelné předsezónní prohlídky. Profylaktická prohlídka může významně prodloužit životnost zařízení a zvýšit jeho účinnost. Díky předcházení závadám se zkracují či vylučují odstávky během sezóny a je možné lépe plánovat náklady na údržbu. Pro přehledné a spolehlivé plánování revizí a prohlídek slouží cloudová služba ContPort. Veškeré požadavky naše oddělení eviduje a hlídá jejich včasné a kvalitní plnění dle parametrů servisní smlouvy.

Pohotovost 365 dní v roce

ikona_8Některé provozy, jako jsou centralizované systémy zásobování teplem, nemocnice, výrobní závody či rezidenční komplexy, musejí fungovat nepřetržitě. Pro tyto náročné podmínky má Domat Control System připravenu pohotovostní službu s garantovaným nástupem, dostupnou denně od 7 do 23 hodin. Servis je zajišťován vlastními pracovníky, kteří objekty znají a rychle se v nich orientují. Součástí služby může být garantovaná dostupnost kritických náhradních dílů.

Domat šetří náklady na dopravu zřízením vzdáleného přístupu díky kterému lze měnit nastavení a provádět diagnostiku či úpravy systému vzdáleně. Lze tak odhalit vadný díl ihned, nikoliv až na místě.

Rekonstrukce starších systémů

ikona_6U obnovy dosluhujících systémů je klíčovým požadavkem zachování stávajících investic. Domat Control System dokáže díky pokročilým technickým řešením integrovat starší funkční systémy nebo jejich části (vstupně-výstupní moduly, čidla, ventily atd.) a tak prodloužit životnost starších zařízení. Servisní oddělení navrhne optimální postup tak, aby byly splněny vstupní podmínky pro rekonstrukci: doba návratnosti, investovaná částka či doba odstávky. Je tak možné s minimálními náklady například připojit objekt, vybavený starším konkurenčním řídicím systémem, na centrální dispečink firmy, která nemovitost spravuje.