Služby

Kromě produktového prodeje využíváme dlouholetých znalostí v oborech TZB, MaR a poskytujeme řadu specializovaných služeb – od školení a konzultací po dodávky komplexních řešení na klíč.

Návrhy řídicích systémů

design_thumb
Zejména pro investory, kterým záleží na ekonomickém provozu technologií, připravujeme celkové koncepce řídicích systémů. Ve většině případů se jedná především o koordinaci systémů řízení osvětlení, zabezpečovacích a protipožárních systémů a technologií přípravy dalších médií.
Více informací

Projekce a inženýrská činnost

project_thumb
Projektová dokumentace má několik úrovní: od projektu pro stavební povolení, na jehož základě obvykle vzniká cenová nabídka, přes realizační projekt s dílenskými výkresy rozvaděčů, až po finální verzi projektu skutečného provedení. Naši projektanti jsou pravidelně školeni a tak mají všechny informace potřebné k tomu, aby systém řízení budovy navrhli technicky správně, v optimální konfiguraci a s využitím nejnovějších komponent.
Více informací

Dodávky na klíč

tutorial_thumb
Domat Control System disponuje zkušeným týmem v oboru dodávek řídicích systémů na klíč. Pokrýváme dodávku od řízení a koordinace prací přes projektování a tvorbu software po dodávku rozvaděčů a montážní práce, oživení systému a uvedení do provozu.
Více informací

Školení

school_thumb
Školení jsou pořádána v českém a anglickém jazyce většinou zdarma v termínech uvedených v kalendáři akcí. Další možností je individuální školení po předchozí domluvě.
Více informací

Servis měření a regulace

service_thumb
Poskytujeme záruční i pozáruční servis systémů MaR, smluvní pravidelné předsezónní nabídky, servisní pohotovost i rekonstrukce starších systémů.
Více informací

Provozování technologických sítí

network_thumbs
V této sekci se dočtete více o monitoringu procesních stanic a prvků MaR, provozování dispečinků a serverů a údržbě síťových prostředků a hardwaru.
Více informací

Provozování serverových aplikací

save_thumb
Ve spolupráci s provozovatelem budovy najdeme a realizujeme úsporná opatření, kterými lze dosáhnout snížení spotřeby energií v budovách až o desítky procent. Vyhodnotíme historická data spotřeb, měříme a ukládáme parametry prostředí a data o spotřebách a poté navrhneme provozní úsporná opatření, která s sebou nesou jen minimální investiční náklady, aby byla zachována rozumná doba návratnosti.
Více informací