Merbon VISUAL

LOGO_Visual_600

Merbon VISUAL je aplikace ke stažení zdarma. Umožňuje dálkové ovládání volně programovatelných podstanic SoftPLC/MiniPLC/mark… pro řízení větrání, vytápění a klimatizace.

S aplikací Merbon Visual máte displej své podstanice vždy na dosah. Podstanice musejí být naprogramovány a oživeny a musejí být přístupné přes Internet nebo v místní síti. Aplikace využívá definiční soubor LCD menu, který musí být nahrán do mobilního zařízení, a nabízí strukturované menu podobně jak ho vidíme na LCD displeji. Podle úrovně přístupu je možné číst a měnit hodnoty, jako je teplota, vlhkost, tlak, úroveň osvětlení atd., včetně potvrzování alarmů a nastavování časových programů. Nově je možné definici menu automaticky stáhnout přímo z PLC, v aplikaci pak stačí po nainstalování jen zadat přístupové údaje k podstanici.

Aplikace podporuje připojení k více PLC a lze ji nastavit pro přístup z místní sítě nebo z Internetu. Přepínání mezi místním a dálkovým přístupem je snadné a rychlé. Celá aplikace je pro zvýšení bezpečnosti volitelně chráněna heslem.

Merbon Visual pro iOS a Android si můžete stáhnout zde:

qr_appstore_MMRundefined

qr_google_MMRundefined

 

Uživatelské rozhraní Merbon Visual  – podrobnější informace naleznete ZDE.

Pdf download stáhněte si ucelené informace v PDF verzi