Periferie a pokojové regulátory

Kompletní řada periferií Domat Control System: čidla teploty, vlhkosti, tlaku, kvality vzduchu (VOC, CO2, ozón) a osvětlení se standardními výstupy pro venkovní i vnitřní použití. Termostaty pro vzduch i vodu, bezpečnostní prvky a další komponenty poskytují spolehlivé údaje vyšším vrstvám systému. Elegantní pokojové ovladače a čidla i v zákaznickém provedení nabídku doplňují.

Odkaz na kompletní katalog produktů včetně informací a parametrů: Katalog produktů

Čidla a dvoustavové spínače

PREM-1110thumb
Domat je od r. 2014 výhradním distributorem čidel a dalších komponent S + S Regeltechnik, Nürnberg. Základní položky sortimentu představují čidla teploty, a to zejména prostorová, jímková a čidla pro vzduchotechnické kanály.
Více informací

Pokojové regulátory a ovladače

rooms_thumb
Designová řada komunikativních pokojových regulátorů a ovladačů přináší do řízení místností jiný rozměr. Velký LCD displej (60 x 60 mm) umožňuje čtení aktuální teploty a stavu zařízení ze vzdálenosti až pěti metrů, otočný ovladač kombinovaný s tlačítkem usnadňuje běžné ovládání, jako je korekce teploty a změna provozního módu, ale dovoluje i ovládání v několika úrovních, včetně nastavení týdenního časového programu u pokojových regulátorů.
Více informací

Pokojové ovladače s čidlem CO2

CO2roomunit_thumb
Pokojový ovladač s čidlem CO2 obsahuje čidlo teploty, NDIR čidlo CO2 pro měření koncentrace oxidu uhličitého, volitelně čidlo vlhkosti a ovládací knoflík pro nastavování požadované hodnoty, stavů a dalších veličin. Binární výstup je možné řídit buď po sběrnici, nebo nakonfigurovat jako termostat, hygrostat nebo regulátor CO2. Jednotky komunikují po sběrnici RS485 protokolem Modbus RTU a používají se buď v systéme SoftPLC / MiniPLC, nebo v jiných PLC nebo SCADA systémech, které komunikují protokolem Modbus.
Více informací

Regulátory fancoilů

FCR015_thumb
Fancoily a regulátory systémů s proměnným množstvím vzduchu (VAV) jsou tradičně rozšířenými technologiemi pro zónovou regulaci.
Více informací