O systému

PŘEDNOSTI SYSTÉMU

o_systemu_cz

Topologie systému

topologie
Systém má plochou topologii, což usnadňuje projektování a umožňuje postupné rozšiřování systému bez zbytečných vícenákladů na hardware. Díky použití standardních sběrnic a komunikačních protokolů je snadné zaintegrovat cizí otevřené zařízení na libovolné úrovni. Webový přístup je možný již na úrovni procesních podstanic.
Více informací

Merbon Family

merbon family popis4
Merbon IDE, SCADA, ContPort, WEB, VISUAL, RunTime, DATABASE - ucelená rodina nástrojů a aplikací pro energetický management a řízení systémů budov.
Více informací

Regulátory a podstanice mark a wall

mark320_thumb
Jádrem řídicího systému jsou procesní stanice Domat Control System s runtimem Merbon RT, volně programovatelnou DDC aplikací s bloky univerzálními i specifickými pro VVK. Podstanice s dotykovou obrazovkou se ovládají pomocí grafického rozhraní. Pracují na platformách Windows XP Embedded, Linux i pod vlastním operačním systémem, podle nároků na aplikaci a komunikačních požadavků.
Více informací

Zobrazovací terminály

ht200 terminal
Dotykový terminál HT200 představuje elegantní a přehledný způsob, jak ovládat programovatelné podstanice s runtimem SoftPLC či Merbon.
Více informací

I/O moduly a převodníky

R320_web-177-107
Vstupní a výstupní moduly Domat Control System představují standardizované rozhraní mezi řídicím systémem a technologií. Lze je využít jak pro řízení a regulaci, tak pro sběr dat v měřicích systémech. V sortimentu jsou standardní moduly (4/8 DO, 8 DI, 8 AI, 8 AO, čítače) i kompaktní moduly se skladbou I/O optimální pro zařízení VVK. V této úrovni se také integrují regulátory jednotlivých místností.
Více informací

Periferie a pokojové regulátory

Periferie
Kompletní řada periferií Domat Control System: čidla teploty, vlhkosti, tlaku, kvality vzduchu (VOC, CO2, ozón) a osvětlení se standardními výstupy pro venkovní i vnitřní použití. Termostaty pro vzduch i vodu, bezpečnostní prvky a další komponenty poskytují spolehlivé údaje vyšším vrstvám systému. Elegantní pokojové ovladače a čidla i v zákaznickém provedení a ventily do DN150 pro horkou vodu, vzduch i chladicí směsi nabídku doplňují.
Více informací