Aktuality, Tiskové zprávy

Řízení technologií v obchodních řetězcích

Maloobchodní prodejny mají z hlediska systémů řízení budov svá specifika. Jaká to jsou?
Celý příspěvek

Připravte se na novou řadu wall!

Hardware společnosti Wago jsme spojili s naším softwarem a vznikla tak úplně nová řada, kterou najdete v naší nabídce na přelomu tohoto roku pod označením wall.
Celý příspěvek

Domat je tu s Vámi už 15 let!

V roce 2004 měla naše společnost 3 členy – 3 její zakladatele. Dnes máme 7 oddělení, skoro 50 zaměstnanců a jsme součástí silné skupiny ČEZ ESCO. V počátku jsme v rámci ČR nabízeli pouze dvě základní PLC a jeden software. Dnes máme nespočet produktů, celou softwarovou rodinu a skoro 200 distributorů po celém světě. Ale nic z toho se nestalo přes noc. Pojďte s námi trochu zavzpomínat, jak ta cesta vypadala…
Celý příspěvek

Domat Highlights 2019

Naše společnost oslaví letos v říjnu už 15 let na trhu. Během této doby se nám podařilo vyvinout komplexní systém, sestávající z PLCs, I/O modulů, převodníků, periferních zařízení a regulátorů, a především softwarového portfolia, které celý systém uceluje a také proto dnes patříme ke světové špičce v oboru.
Celý příspěvek

Makra pro projektování v BIM – Revit

Připravili jsme pro vás první dávku symbolů pro projektování v BIM (Building Information Modelling). Knihovny jsou určeny pro program Revit verze 2017 a novější, do novějších verzí probíhá automatický upgrade. Komponenty jsou zařazeny v třídníku 23.27.15.23 (HVAC Controls).
Celý příspěvek

fb

Novinky z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích!

Pokud byste měli rádi všechny informace z první ruky a chcete mít přehled o tom, co do budoucna chystáme, určitě nás nezapomeňte sledovat i na sociálních sítích!
Celý příspěvek

merbon scada demo

Vyzkoušejte si naši Merbon SCADA zdarma

Demo projekt je ukázkou, jak může reálný projekt vypadat a je na něm možno vidět vzhled a vyzkoušet chování Merbon SCADA.
Celý příspěvek

qr_markmx

K čemu je QR kód na štítcích výrobků a na krabičkách

Určitě jste si všimli, že štítky na výrobcích obsahují kromě logotypu firmy a názvu výrobku i další informace. Jednou z nich je QR kód, který neslouží jen naší logistice.
Celý příspěvek

retrofit

Retrofit z pohledu měření a regulace

Zařízení pro měření a regulaci, stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Co je klíčem k úspěšnému retrofitu?
Celý příspěvek

Nová verze software Merbon SCADA 1.5.3

Dovolujeme si Vás informovat o zveřejnění nové verze software Merbon SCADA 1.5.3 na náš web. Součástí této verze jsou úpravy jak v samotné službě, tak v instalátoru Merbon SCADA installer.
Celý příspěvek