Aktuality, Tiskové zprávy

Ceník servisních služeb

Aktuálně platný ceník servisních služeb.
Celý příspěvek

Utility: UB Tool

Program pro konfiguraci regulátorů jednotlivých místností (UB100, UB200) s komunikací BACnet. Pro spojení je nutný BACnet IP / MS/TP router, protože program využívá pro komunikaci Ethernet, zatímco regulátory mají rozhraní RS485 s BACnet MS/TP.
Celý příspěvek

Síťová bezpečnost u řídicích systémů

Systémy řízení budov, ale i dalších technologií, jako jsou například sítě tepelného hospodářství, jsou z hlediska bezpečnosti značně podceňovány. Další téma tedy věnujeme komunikačním protokolům a jejich zabezpečení.
Celý příspěvek

Bezpečnostní certifikát SSL pro servery Merbon SCADA

Server IIS, na kterém je instalován Merbon SCADA server, by měl obsahovat bezpečnostní certifikát SSL. Celý postup instalace a jeho hlavní zásady najdete v našem článku.
Celý příspěvek

PF 2021

Hodně zdraví přeje Domat ;-)
Celý příspěvek

Aktualizované KL: R025 a R035

V sekci Ke stažení – Katalogové listy přibyly nově aktualizované katalogové listy pro převodníky R025 a R035.
Celý příspěvek

NEWSLETTER – ZIMA 2020

Kromě nových produktů, referencí a informací o školení ho provází velké téma: bezpečnost. Přesněji kybernetická bezpečnost technologií, která je v dnešní době hojně diskutovaným fenoménem.
Celý příspěvek

Reference: nový showroom společnosti Auto Průhonice a.s.

V letošním roce jsme úspěšně pokračovali v dodávkách našich systémů do sítí autosalonů. Jedním z nich je i nový showroom značek Volvo, Jaguar a Land Rover společnosti Auto Průhonice a.s. v Čestlicích u Prahy.
Celý příspěvek

Záznam webináře: Jak postupovat při oživování a servisování v ModComTool?

Webinář byl zaměřený na konfiguraci I/O modulů, pokojových regulátorů, ovladačů a fan coilů. Ukazovali jsme tipy a triky při konfiguraci více modbusových zařízení a nastavení registrů z modbusové tabulky.
Celý příspěvek

Přechod na RT 2.4.0.11 a dopady na projekt

Mezi verzemi Merbon RT 2.2.0.5 a 2.4.0.11 došlo na platformě FreeRTOS k významným změnám v organizaci a správě paměti v runtimu. Přechod na nejnovější verzi je sice obecně doporučován a někdy je i z důvodů rozšíření instalace nebo organizačních důvodů nutný, upgrade projektu a přechod mezi verzemi však může ovlivnit chování některých vlastností runtimu. Podívejme se na ně, abychom při přechodu na verzi 2.4.0.11 či novější postupovali správně.
Celý příspěvek