Aktuality, Tiskové zprávy

Regulační strategie pro indukční jednotky DID

Zónový regulátor Domat FCR015 s pokojovým ovladačem UC015 pro regulaci topení, chlazení a množství vzduchu podle CO2 přichází s novým firmwarem. Ten byl vyvinut především kvůli flexibilnějšímu manuálnímu přeřízení výstupů. Zajímavější z hlediska regulace DID ale je možnost prakticky libovolně přiřazovat fyzickým výstupům logické výstupní sekvence z PI regulátorů pro topení, chlazení a množství vzduchu. Velmi silným nástrojem je pak využití kombinací těchto sekvencí.
Celý příspěvek

Efektivní práce s daty na dispečinku

Problémem monitoringu dnes není získat data, ale rychle je vyhodnotit a provést příslušný zásah v technologii. Kde se nachází rozhraní mezi tím, co je lepší nechat na systému a tím, co by měla dělat obsluha?
Celý příspěvek

Poslední expedice zboží bude probíhat 23. 12. 2019!

Z důvodu zavádění nového informačního systému bude poslední letošní expedice zboží probíhat do 23. 12. 2019 (včetně).
Celý příspěvek

Domat Control System – leader v řízení technologií v obchodních řetězcích

Maloobchodní prodejny mají z hlediska systémů řízení budov svá specifika. Jaká to jsou?
Celý příspěvek

Připravte se na novou řadu wall!

Hardware společnosti Wago jsme spojili s naším softwarem a vznikla tak úplně nová řada, kterou najdete v naší nabídce na přelomu tohoto roku pod označením wall.
Celý příspěvek

Domat je tu s Vámi už 15 let!

V roce 2004 měla naše společnost 3 členy – 3 její zakladatele. Dnes máme 7 oddělení, skoro 50 zaměstnanců a jsme součástí silné skupiny ČEZ ESCO. V počátku jsme v rámci ČR nabízeli pouze dvě základní PLC a jeden software. Dnes máme nespočet produktů, celou softwarovou rodinu a skoro 200 distributorů po celém světě. Ale nic z toho se nestalo přes noc. Pojďte s námi trochu zavzpomínat, jak ta cesta vypadala…
Celý příspěvek

Domat Highlights 2019

Naše společnost oslaví letos v říjnu už 15 let na trhu. Během této doby se nám podařilo vyvinout komplexní systém, sestávající z PLCs, I/O modulů, převodníků, periferních zařízení a regulátorů, a především softwarového portfolia, které celý systém uceluje a také proto dnes patříme ke světové špičce v oboru.
Celý příspěvek

Makra pro projektování v BIM – Revit

Připravili jsme pro vás první dávku symbolů pro projektování v BIM (Building Information Modelling). Knihovny jsou určeny pro program Revit verze 2017 a novější, do novějších verzí probíhá automatický upgrade. Komponenty jsou zařazeny v třídníku 23.27.15.23 (HVAC Controls).
Celý příspěvek

fb

Novinky z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích!

Pokud byste měli rádi všechny informace z první ruky a chcete mít přehled o tom, co do budoucna chystáme, určitě nás nezapomeňte sledovat i na sociálních sítích!
Celý příspěvek

merbon scada demo

Vyzkoušejte si naši Merbon SCADA zdarma

Demo projekt je ukázkou, jak může reálný projekt vypadat a je na něm možno vidět vzhled a vyzkoušet chování Merbon SCADA.
Celý příspěvek