Aktuality, Tiskové zprávy

fb

Novinky z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích!

Pokud byste měli rádi všechny informace z první ruky a chcete mít přehled o tom, co do budoucna chystáme, určitě nás nezapomeňte sledovat i na sociálních sítích!
Celý příspěvek

merbon scada demo

Vyzkoušejte si naši Merbon SCADA zdarma

Demo projekt je ukázkou, jak může reálný projekt vypadat a je na něm možno vidět vzhled a vyzkoušet chování Merbon SCADA.
Celý příspěvek

qr_markmx

K čemu je QR kód na štítcích výrobků a na krabičkách

Určitě jste si všimli, že štítky na výrobcích obsahují kromě logotypu firmy a názvu výrobku i další informace. Jednou z nich je QR kód, který neslouží jen naší logistice.
Celý příspěvek

retrofit

Retrofit z pohledu měření a regulace

Zařízení pro měření a regulaci, stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Co je klíčem k úspěšnému retrofitu?
Celý příspěvek

Nová verze software Merbon SCADA 1.5.3

Dovolujeme si Vás informovat o zveřejnění nové verze software Merbon SCADA 1.5.3 na náš web. Součástí této verze jsou úpravy jak v samotné službě, tak v instalátoru Merbon SCADA installer.
Celý příspěvek

NEWSLETTER – LÉTO 2019

Hlavním tématem je klimatizace a měření spotřeb, seznámení s našimi produktovými novinkami a pozvánka na školení, která nás čekají do konce tohoto roku.
Celý příspěvek

Amper 2019

Na letošním ročníku veletrhu Amper jsme představili rozmanitou škálu novinek, o těch nejdiskutovanějších vám přinášíme krátký report.
Celý příspěvek

ISH 2019

Přinášíme krátký report z veletrhu ISH 2019, který se konal v polovině března ve Frankfurtu nad Mohanem.
Celý příspěvek

Ceník pro rok 2019

K 14.1.2019 vstupuje v platnost nový ceník našich produktů.
Celý příspěvek

NEWSLETTER – ZIMA 2018

V tomto newsletteru vás již tradičně informujeme o nových produktech a plánovaných akcích, ale také důležité informace z prostředí naší společnosti.
Celý příspěvek