Light + Building 2018, Frankfurt

Letošní ročník veletrhu Light+Building ve Frankfurtu nad Mohanem se nesl ve jménu Smart Technologií a světa IoT. Své produkty zde představilo 2714 vystavovatelů z 55 zemí světa a zavítalo na něj více než 220 000 návštěvníků ze 117 zemí.

V letošním roce pro nás bylo hlavním cílem představení Merbon IDE, Merbon SCADA a ContPort jako kompletní řady softwarových balíků pro programování PLC, vizualizaci a energetický management. Z hardwarových komponent to byly podstanice Merbon a zejména obslužné panely HT200 s grafickým rozhraním pro podstanice mark… Pro hladkou integraci osvětlovacích systémů jsme nabízeli R091, rozhraní Modbus TCP – DALI ve verzi 2 s funkcí multimaster, a R065, nový dvoukanálový převodník Modbus TCP – DMX, který umožňuje řídit až 1024 světel. Obě zařízení mají webové rozhraní, které slouží jako perfektní pomůcka pro oživování a diagnostiku.

Návštěvníci se zajímali zejména o volně programovatelné regulátory a Merbon IDE, které nabízejí vynikající poměr výkon / cena. Velice znatelná byla snaha firem nabízet „smart“ řešení, kde byl důraz kladen na snadné uvádění do provozu, bezdrátové technologie a cloudové služby.

Děkujeme návštěvníkům, kteří si našli cestu na náš stánek!
Tým Domat Control System

LB2018

 

 

 

Na tento veletrh byly čerpány dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj, operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je účast na významných evropských veletrzích v oblasti měření a regulace.EU