Veletrh ISH 2017

Ve dnech 14.-18.3. se konal ve Frankfurtu n. M. veletrh ISH 2017. Domat Control System zde tradičně vystavoval komunikativní pokojové ovladače včetně těch s čidly CO2, regulátory jednotlivých místností a volně programovatelné procesní stanice. 2482 vystavovatelů prezentovalo své výrobky a služby více než 200 000 návštěvníkům, z nichž 40 % bylo zahraničních. To je ostatně také důvod, proč Domat tomuto veletrhu přikládá velký význam: ISH se spolu s veletrhem Light + Building (který se s ISH každý sudý rok střídá) staly základní platformou pro získávání nových mezinárodních kontaktů, ale i udržování těch existujících.

Motto letošního ročníku bylo „Voda. Energie. Život.“, což není zcela vysvětlující, nicméně mezi tématy, která vystavovatelé zdůrazňovali, nechyběly obnovitelné energie, rekuperace, internet věcí a obecně snaha zjednodušit život uživatelům. V oboru jsme nezaznamenali nějaké výrazné novinky, spíše snahu rozvíjet a dokončovat zajímavé koncepty z minulých let – možná je to odraz dobré hospodářské situace na evropských trzích, kdy firmy jsou plně vytíženy realizacemi.

Děkujeme všem návštěvníkům – a zejména těm, kteří si našli cestu na náš stánek i přesto, že přijeli až z České republiky.
ISH_2017_1_web

 

 

 
Na tento veletrh byly čerpány dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj, operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je účast na významných evropských veletrzích v oblasti měření a regulace.EU