Domat lídrem v sektoru obchodních center

 

Domat v roce 2010 lídrem na trhu měřící a regulační techniky

PARDUBICE, 26.1.2011: Řídicí systém pardubické společnosti Domat Control System byl v roce 2010 úspěšně instalován ve 12 velkých obchodních centrech v České republice. Zrealizované projekty představují více než 60 000 m2 plochy z celkem v loňském roce vybudovaných 154 000 m2 nákupních ploch v  obchodních centrech a retailových parcích. V konkurenci významných světových výrobců těchto systémů se tak se svým více než 40% podílem na dokončených projektech stal Domat lídrem v instalovaných regulačních technologiích v tomto sektoru v ČR.

„K největším a nejzajímavějším zakázkám patřila v loňském roce Galerie Harfa, kde byl náš Domat Control System instalován jako ucelený nástroj pro správu, řízení, regulaci a měření všech energetických systémů této rozsáhlé a provozně různorodé stavby. Obchodní centra patří k tradičním zákazníkům naší firmy. Od roku 2004 jsme dokončili okolo 150 takových projektů většinou v nově budovaných centrech. K našim klientům patří velké nadnárodní obchodní řetězce a developeři“, říká Martin Slabý, ředitel společnosti.

V roce 2010 bylo dokončeno celkem 154 tisíc m2 ploch v obchodních centrech, z toho 98 tisíc m2 tvořila nákupní centra a 56 tisíc m2 retailové parky.


O firmě:

Domat Control System s.r.o. patří k evropské špičce dodavatelů řídicích systémů a technologií měření a regulace pro inteligentní budovy, průmysl a energetiku.  Specializujeme se na vývoj, výrobu, distribuci a aplikace komplexních systémů měření a regulace. Klíčovou oblastí z hlediska objemu dodávek a zkušeností je řízení budov a průmyslová automatizace, pro které nabízíme řešení Domat Control System. Pro monitorování a řízení chodu elektráren, ať fotovoltaických či jiných alternativních zdrojů elektrické energie, je určen Domat Solar System. Pro bytové a rodinné domy je určen Domat Home System.

Kontakt pro média: Pavlína Bolfová, bolfova@nullpentacle-consulting.com, Tel: 724 292 692