Nová technická řešení sklidila úspěch na mnichovském Intersolaru

Rádi bychom poděkovali za účast všem návštěvníkům našeho stánku na červnovém Intersolaru v Mnichově, kde jsme mimo jiné prezentovali aktivní multimediální panel pro monitoring a řízení FVE a nový kompaktní modul M580 pro měření proudů stringů. Variabilita a nezávislost našeho management systému sklidila velký ohlas jak u OEM instalátorů, tak i u menších servisních firem a to primárně díky možnost individuální konfigurace a provozování vlastního webového portálu.

Systémy monitoringu a řízení FVE jsou důležité nejenom pro kontrolu poruch systému, ale také díky dlouhodobému sběru dat slouží jako diagnostický a analytický nástroj při vyhodnocování a optimalizací FVE. Díky variabilitě systému DOMAT může být tento systém implementován nejenom do nových FVE ale také do již fungujících, stávajících kde tento systém chybí, nebo není dostatečný.

Na jedno dispečerské pracovišti je možné napojit a sledovat libovolný počet elektráren, přičemž lze nakonfigurovat individuální webový přístup jak pro investory, tak i pro servisní pracovníky. Tento fakt je největším lákadlem provozovatelů FVE.