Web panel Communication Error před přihlášením

Domat Control System Forums SoftPLC Touchscreen + WebPanel (Česky) Web panel Communication Error před přihlášením

Toto téma obsahuje 1 reply, má 2 hlasů a naposledy ho aktualizoval  Jan Vidim 27.3. 2013 07:36.

Prohlížíte si 2 příspěvky - 1 až 2 (z celkem 2)
  • Autor

MJ
    Participant

Dobrý den,

Prosím s pomocí zprovoznění webserveru s MINIPLC. Postupoval jsem podle manuálu. Vytvořil obrazovku v editoru-> exportoval jsem ji na web-> soubory nahrál do webpanelu nastavil WebPanel Configurator a nahrál vše do PLC prostřednictvím SoftPLC IDE. Když spustím WebPanel Servis otevřu odkaz a hned na mě vyběhne chyba v pravo nahoře COmmunication Error. Přidávám aj screeny zda není nikdy chyba v nastavení.

Děkuji za pomoc

MJ

• Toto téma bylo upraveno před 3 roky, 1 měsíc uživatelem  machacektest.
    • Toto téma bylo upraveno před 3 roky, 1 měsíc uživatelem  machacektest.
    Přílohy:
    1. 22.3

22.3.jpg

2. 23.4

23.4.jpg

3. 24.IDE_Sett

24.IDE_Sett.jpg

4. 25.IDE_Sett2

25.IDE_Sett2.jpg

5. 20.1

20.1.jpg

6. 21.2

21.2.jpg

Jan Vidim
    Keymaster

Vypadá to že základní problém je v oušku Connections, kde chybí v políčku Data access host IP adresa MiniPLC, aby web server věděl, odkud má tahat data. Místo localhost zadejte 10.0.0.111 (což je, aspoň podle screenshotu z Platfom Configu soudě, IP adresa MiniPLC). Dále předpokládáme, že web server je s MiniPLC ve společné síti a pingnou si na sebe.

Pak samozřejmě musí v Credentials sedět jméno a heslo pro přihlášení do MiniPLC.

Jinak díky za vzorný popis problému :)

Prohlížíte si 2 příspěvky - 1 až 2 (z celkem 2)

Pro odpověď se musíte přihlásit.